Anna Trávníková

34 let
správcová

Anna Trávníková

Jmenuji se Anna Trávníková, je mi 34 let. V Boskovicích jsem se narodila, ale natrvalo jsem se tu usadila až před šesti lety. Studovala jsem Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity obor Sdružená uměnovědná studia. Školu jsem nedokončila a nastoupila jsem na pět dlouhých let do IBM, kde jsem pracovala jako objednávkový automat pro německé zákazníky.

Dříve jsem hodně cestovala, ale momentálně mi veškerý volný čas zabere můj drahý syn Josef, kterého vychovávám sama. Do budoucna doufám, že se budu moci věnovat rozvoji Pirátské strany v Boskovicích a přiblížením pirátských myšlenek širší veřejnosti.

Nyní pracuji jako správcová (uklízečka, recepční) Penzionu-ubytovny SB v Boskovicích. Ráda bych se podílela na rozvoji cestovního ruchu a na celkovém zlepšení uživatelské přivětivosti města Boskovice nejen k místním, ale i návštěvníkům.

Politika mě nikdy nenechávala chladnou. I díky rodině, kde toto téma padne při každém setkání, jsem se zajímala o aktuální dění nejen u nás, ale i ve světě.

Bohužel většinu svého života jsem měla pocit, že politiku mohou dělat jen nějací speciální lidé, kteří mají speciální vzdělání, speciální původ a jen ty správné rodiče a přátele. Díky Pirátské straně tento pocit odezněl a já vím, že to můžou dělat i úplně obyčejní lidé, kteří chtějí jen to nejlepší pro ty ostatní obyčejné lidi. Pokud má člověk možnost měnit věci k lepšímu, měl by se o alespoň pokusit, než jen složit ruce a čekat, co bude.