Daniela Sedláková

50 let
učitelka

Daniela Sedláková

Jmenuji se Daniela Sedláková, je mi 50 let a od roku 1991 učím na SPgŠ Boskovice český jazyk a literaturu. V Boskovicích jsem se narodila a žiji zde celý život, mám toto město ráda a považuji je za ideální prostor pro klidný a pohodlný život.

Ale také vím, že by se mnohé dalo zlepšit, a proto jsem se rozhodla k tomu podle svých možností přispět. Zastupitelé zapomněli, že jejich práce je služba občanům, a skutečnou komunikaci nahradili pouhým jednostranným oznamováním, kdy občan není brán jako partner. Ve změně tohoto schématu vidím největší úkol našich kandidátů.

Já osobně se chci zaměřit na rozvoj kultury, zejména výstavbu knihovny, dále mám pocit, že se zcela přehlíží generace náctiletých, která nemá prostor pro scházení a realizaci, proto chci obnovit otázku vybudování skateparku nebo lezecké stěny a podpořit nízkoprahová zařízení. Dalším velkým tématem, které mě zajímá, je propojení generací ve městě. A v neposlední řadě bych chtěla přispět k péči o životní prostředí a rozvoji této oblasti v Boskovicích.

Baví mě moje práce, literatura, hudba, pobyt v přírodě a cykloturistika.