David Liber

18 let
student

David Liber

Jmenuji se David Liber, je mi 18 let a jsem student Gymnázia v Boskovicích. Na Boskovicích mi záleží a není mi jedno, co se zde děje a kam se ubírá fungování města, zároveň nechci na komunální politiku v Boskovicích nadávat u piva v hospodě, ale reálně se přičinit a podílet se na změnách k lepšímu.

Pohybuji se v oblasti boskovické kultury, z čehož vyplývá i mé zaměření. Chtěl bych se zaměřit na lepší fungování kulturního zařízení ve městě a podpořit vybudování nové budovy knihovny a znovuotevření hudebního klubu. Dále vidím velký problém v komunikaci města s občany, problémy v prezentaci činností města občanům. Chtěl bych větší transparentnost městských investic (dle mého názoru netransparentnost často vyplývá ze špatné prezentace aktivit města). Město má mnoho dalšího potenciálu, který by bylo dobré lépe podporovat. Například volnočasová nizkoprahová zařízení, skaut atd. Snažil bych se podílet na podpoře komunitních projektů ve městě a občanských iniciativ.

Myslím, že můžu vnést do témat jiný svěží pohled mladého člověka a pomoci nacházet kompromisy. Věnuji se hudbě a začínám organizovat kulturní akce v Boskovicích. Mám rád jazz a houby.